Kryptowaluty w 2019 fortuna do zrobienia, Bitcoin, XRP i inne
10% znizka na Bitmex ? : https://www.bitmex.com/register/pf1jrc

Nowy Ekskluzywny portfel ELLIPAL: https://order.ellipal.com/?ref=5c1131…

? Ledger Nano S : https://www.ledger.com?r=cd52740ee9dc
? Trezor wallet: https://trezor.io?offer_id=12&aff_id=…
__________________________________________________________________

Uphold Krypto/Fiat https://join.uphold.com/?kid=S27ES
__________________________________________________________________
?SOCIAL MEDIA
Zaproszenie na Discord: https://discord.gg/hcET7NM
Xgrosz Tweeter: https://twitter.com/KryptoKamikaze

10% znizka na Bitmex ? : https://www.bitmex.com/register/pf1jrc

VPS server pod masternode: https://bit.ly/2rjVEri

Przeglądarka ????? Brave lepsza od wszystkich https://brave.com/kry909

GIEŁDY

BITBAY Kupuj i sprzedawaj kryptowaluty za PLN: https://bit.ly/2Jl3AR5

Binance Giełda Krypto: http://bit.ly/2E6Vtog

#xgrosz #kryptowaluty

source

Recommended For You

About the Author: Krypto Kamikaze

33 Comments

 1. Siema. Na Jaxx Liberty zniknely mi calkiem tokeny ZRX, ich support nic nie robi. Nie polecam tego portfela, to jakis dzolk. Czy ktos wie jak mozna odzyskac tokeny, ktore zniknely z portfela?

 2. co to jest MLM ? … reklama !!!! Tylko że Ty nazywasz to reflink!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 Ja chciałbym nazywać To po imieniu: REKLAMA, bo wbrew reklamom tv są skuteczne w 1-5% (zawyżyłem) i każdy opłaca je w cenie produktu… A oni dostają za realnego klienta (każdy może oszacować dla siebie jakie to mogą być pieniądze za reklamy- jeżeli znamy kwoty za realne zarobki w MLM. Nazwij po imieniu jakie promujesz linki- to nie jest nic złego(zazdroszczę Ci odwagi robienia filmów a reszta powinna być następstwem poświęconego czasu i pracy) JESTEM ZA ZMIANAMI SYSTEMU – TYLKO O TYM MÓWMY!!!! CZYM JEST "BITCOIN" DLA BANKÓW, PAŃSTW… , CZYM BYŁ" MLM" DLA DUŻYCH KORPORACJI I ICH ZYSKÓW… Mam starego znajomego ( PUNK) który miał napis na" KATANIE"-kurtka dżins – LUDZIE MYŚLCIE , TO NIE BOLI !!!

 3. Dodajmy do tego cryptoaferantow takich jak: TenX, $15 za crypyo card, nie ma kart, nie mozna wycofac kasy, help center milczy(wlasciciel wczesniej byl bohaterem piramidy finansowej) czyli SCAM . Portfel Blochchain obiecywali airdrop Lumena, kazali sie zweryfikowac, pozbierali dane personalne i bye bye, to tez SCAM.

 4. Cześć Xgrosz!

  To znowu ja… W święta zainteresował mnie Bitmex. Uświadom mnie: jeżeli dziś kupię BTC by wpłacić na Bitmex, w tydzień zrobię +30% na XBTUSD, niezależnie spadnie kurs BTC do np 1000USD, to generalnie stracę? Taka niby mechanika precyzyjna na huśtawce? By shortować BTC mam BTC kupić? Jak mam wtedy zarobić?

 5. Cześć X-grosik jestem twoim słuchaczem od bitconnect – Twojej premiery w krypto miałeś racje co do % składanego, inwestycji 1-1,5% dziennie … jest o.k . I jeżeli filmy skasujesz!! I UWIERZ MI że to co się stało to nie jest toja odpowiedzialność ,ale brzydko odciąłeś się od swojej historii i nie tylko Twojej … (jest dużo ludzi którzy poszło za tobą). Jestem osobą prowadzącą działalność

 6. Po 30-tce zaczałem bardziej uważnie przyglądać się kapitalistycznemu systemowi w którym żyjemy i wrażenie zrobiło na mnie uświadomienie sobie jak dużą część naszych oszczędności pożera inflacja. Żaden rząd nie przyzna się do tego, jak znaczny jest wskaźnik prawdziwej inflacji. Wtedy ludzie zaczęliby kombinować, jak uchronić przed tym złodziejstwem swój majątek, zamiast powierzać go dziurawemu workowi zwanemu kontem bankowym albo lokatą. Nie chroni ona w całości nawet przed jawną inflacją, nie mówiąc o ukrytej. Inwestycja w fizyczne złoto, srebro oraz kryptowaluty i tylko konieczne minimum pieniędzy na koncie – to chyba najrozsądniejsze co możemy zrobić.

 7. szacun!!! szacun dla Was wszystkich cryptotuberów co dajecie nam tyle wiedzy,wiadomości i info … ja jako cryptojanusz życzę Wam wszystkim abyscie zarobili niewyobrażalne fortuny za to , że tak mnie uświadamiacie ,bezinteresownie przekazujecie mi tyle ,że jak nawet nie zarobicie to ja się podzielę z wami swoją zarobioną fortuną!!!!!!…ale jest jeden warunek…nie możecie się kłócić miedzy sobą bo teraz będą robić wszystko abyście nigdy RAZEM nie byli … kocham Was wszystkich i z tego czerpię niewyobrażalne bogactwo!!!

 8. Jakie autobusy jeszcze oprócz Btc i xrp byliety kupiłeś albo.. Planujesz kupić po ostatniej obniżce cenowej która może być niebawem… Albo już masz ??

 9. Super..mocne wejście…20 lat pracy u yankesów…hmmm ,czy z perspektywy minionego czasu nie uważasz że za długo?.Z drugiej strony nie było chyba możliwości w PL załapać się na bańkę dotcom.. W moim przypadku krypto dało mi na nowo motywacje do pracy, bo jest szansa na duży skok w jakości zycia na przyszłość.Przy okazji nabyło sie sporo wiedzy z zakresu polityki ekonomicznej.

Leave a Reply